1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماکروفر بوتان در شهر قدس

49 بازدید
تعمیر ماکروفر بوتان در شهر قدس

با برند بوتان آشنا شوید

آیا می دانید برند بوتان در زمینه تولید و طراحی ماکروفرهای بسیار زیبا و پیشرفته نیز فعالیت می‌ کند؟ اگر شما برای خرید ماکروفر اقدام کنید قطعا نام برند بوتان را نیز خواهید شنید. همه ما می‌ دانیم که برند بوتان با سابقه ‌ترین و معتبرترین برند ایرانی است که در طول دوران فعالیت خود توانسته است رضایت مردم کشور و حتی دنیا را نیز به دست بیاورد. اکنون تولیدات برند بوتان در زمینه وسایل گرمایشی، در کشورهای خارجی نیز عرضه می شود. برند بوتان در راستای حمایت بهتر از مشتریان خود و البته جلب رضایت آن ها، فعالیت ‌های خود را وارد حوزه تولید وسایل خانگی نیز کرده است و به همین دلیل شما می توانید انواع مدل های ماکروفر بوتان را نیز در فروشگاه های لوازم خانگی مشاهده نمایید. قطعاً خرید کردن از برندی که بیش از ۵۰ سال سابقه دارد، تضمین کننده خرید شما خواهد بود.

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره های نمایندگی تعمیر ماکروفر بوتان در شهر قدس

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

مهمترین ویژگی های ماکروفر بوتان

شاید در بین دوستان و آشنایان شما، کسانی برندهای خارجی را برای خرید ماکروفر به شما پیشنهاد دهند. شما نباید تنها براساس نظرات آن ها پیش بروید. بلکه باید ویژگی های هر کدام از برندها را با دقت مورد بررسی قرار دهید تا انتخاب ایده آل داشته باشید. براساس آنچه که گفته شد، مهم‌ترین خصوصیات ماکروفر بوتان عبارتند از:

–         ساخت و طراحی ماکروفر براساس استانداردها و تکنولوژی ‌های پیشرفته

–        تعریف برنامه های بسیار متنوع و متعدد در ماکروفر در راستای افزایش سرعت و قدرت آشپزی

–        تعریف خاصیت ضدعفونی کنندگی در ماکروفر بوتان

–        برخورداری از فیلم آموزشی برای راه اندازی و استفاده از ماکروفر

–        دارای طراحی بسیار زیبا و همچنین تنوع در رنگ بندی

عیب یابی و تعمیر ماکروفر بوتان در شهر قدس

درست است که برند بوتان بسیار با سابقه بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است اما به هر حال گاهی اوقات این مسئله طبیعی است که دستگاه دچار عیب شود. این اتفاق یا به دلیل عدم استفاده صحیح از وسیله یا به دلیل نوسانات برقی رخ می ‌دهد. مهمترین عیوب رخ داده در مایکروفر بوتان که حتی گاهی اوقات باعث می شود شما به تعمیر ماکروفر بوتان در شهر قدس نیاز داشته باشید عبارتند ا:

–         خاموش شدن ناگهانی ماکروفر که یا به دلیل قطعی جریان برق خانه، یا به دلیل خرابی پریز، دوشاخه و همچنین محافظ برق و یا به دلیل نقص فنی در دستگاه بروز می‌کند.

–         روشن نشدن ماکروفر گرم که ممکن است ناشی از قطعی جریان برق، خرابی پریز، خرابی دو شاخه، خرابی محافظ و یا اتصالی در برد الکتریکی دستگاه رخ داده باشد.

–         جرقه زدن مایکروفر که می تواند ناشی از نوع ظرف مورد استفاده در داخل ماکروفر باشد. اگر شما ظرف فلزی و یا ظرف لب پریده استفاده کنید، قطعاً جرقه خواهد زد. در غیر این صورت این جرقه زدن نشانی از اتصالی در برد الکتریکی بوده و شما حتماً باید با نمایندگی تعمیرات ماکروفر بوتان در قلعه حسن خان تماس بگیرید تا تکنسین ها برای بررسی وضعیت دستگاه به منزل شما مراجعه کنند.

–         صدای زیاد ماکروفر یا به دلیل خرابی فن و یا به دلیل خراب شدن سینی ماکروفر اتفاق می ‌افتد. دقت کنید اگر صدا از پشت ماکروفر شنیده می شود، این نشان می دهد که فن خراب شده و باید حتماً تعمیرات انجام گیرد.

–        تشکیل دود در ماکروفر که می ‌تواند به دلیل سوختن غذا در ظرف و یا سوختن غذا بر روی سینی ماکروفر اتفاق بیفتد. در صورتی که هیچ کدام از این دو مورد درست نیست، باید دستگاه را سریع خاموش کنید چون این دود نشان دهنده سوختگی موتور ماکروفر است.

–        نچرخیدن سینی ماکروفر می تواند ناشی از سنگین بودن ظرف و یا رسوب مواد غذایی از قبل در قسمت گردان سینی باشد. البته احتمال خراب شدن موتور گردان سینی نیز وجود دارد.

چه زمانی برای تعمیر ماکروفر بوتان در شهر قدس با نمایندگی تعمیرات ماکروفر بوتان تماس بگیریم؟

خوشبختانه شما می توانید برای تعمیر ماکروفر بوتان در قلعه حسن خان با نمایندگی های تعمیرات ماکروفر بوتان که در نزدیکی محل سکونت شما وجود دارند، تماس گرفته و مشکل را به تکنسین های مربوطه گزارش دهید تا از خدمات تعمیرات در منزل بهره مند شوید. البته کارشناسان ما خود را موظف می ‌دانند که شما را راهنمایی کنند تا حتی ‌المقدور خودتان عیب را برطرف کنید. در چنین شرایطی نیاز به پرداخت هزینه نخواهد بود. لازم به ذکر است که نمایندگی تعمیرات ماکروفر بوتان به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته در خدمت شما عزیزان خواهد بود.

هزینه تعمیر ماکروفر بوتان در شهر قدس

اگر می خواهید در مورد هزینه تعمیر ماکروفر بوتان در شهر قدس بدانید، باید چند مورد را در نظر داشته باشید:

–        چه مدلی از ماکروفر را استفاده می کنید؟

–         عیب رخ داده در دستگاه تا چه حدی پیشروی کرده است؟

–         آیا قطعات داخلی نیز آسیب دیده و نیاز به تعمیر و یا تعویض خواهد بود؟

–         آیا گارانتی ماکروفر شما هنوز اعتبار دارد؟

در نهایت باید براساس موارد ذکر شده و همچنین دستمزد متخصص، مبلغی را براساس تعرفه تنظیم شده توسط نمایندگی تعمیر مایکروفر بوتان پرداخت نمایید. لازم به ذکر است که تکنسین های ما به شما ضمانت نامه تعمیرات را ارائه می ‌کنند و اگر همین عیب مجددا در بازه زمانی اعتبار گارانتی اتفاق افتاد، می توانید بدون هزینه از نمایندگی کمک بگیرید.

نکاتی در مورد ماکروفر بوتان

در پایان این مطلب لازم می دانیم چند نکته را به شما عزیزان متذکر شویم تا بتوانید از ماکروفر بوتان به بهترین شکل ممکن برای سالیان طولانی استفاده کنید:

–        نگذاشتن وسایل تزیینی بر روی مایکروفر

–        باز گذاشتن درب ماکروفر بعد از استفاده از آن جهت خنک شدن محفظه داخلی

–        تمیز کردن قسمت داخلی ماکروفر بعد از هر بار استفاده

–        قرار دادن مایکروفر دور از وسایل گرمایشی و همچنین قرار دادن وسیله در محلی که جریان هوا به خوبی برقرار باشد.

–         اتصال مایکروفر به محافظ برق

–        قرار دادن ماکروفر دور از دسترس کودکان

 1669