1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماکروفر بوتان در گرمدره

42 بازدید
تعمیر ماکروفر بوتان در گرمدره

با برند بوتان آشنا شوید

اگر شما کمی در مورد برند بوتان تحقیق کنید، متوجه خواهید شد که این برند از سال ۱۳۳۲ در کشور ایران فعالیت خود را شروع کرده است. شاید هنوز هم افراد زیادی باشند که از برند های داخلی استقبال نکرده و در نتیجه تصمیم می ‌گیرند به سراغ برندهای خارجی بروند. اگر شما به فکر خرید ماکروفر هستید پیشنهاد می‌ کنیم حتما ماکروفر بوتان را از نزدیک مشاهده کنید و مشخصات آن را مورد بررسی قرار دهید. وقتی برند بوتان توانسته است در این دوره کاری خود اعتبار زیادی به دست بیاورد، همین موضوع نشان‌ دهنده برخورداری تولیدات این برند از کیفیت و استانداردهای جهانی است. بنابراین می‌توان با اطمینان از محصولات و لوازم تولید شده توسط بوتان استفاده نمود.

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره های نمایندگی تعمیر ماکروفر بوتان در گرمدره

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

با ما تماس بگیرید

32241103

32241073

مهمترین ویژگی های ماکروفر بوتان

وجود ماکروفر در هر خانه ای به خصوص برای خانم هایی که خانم شاغل هستند، یک وسیله کمک آشپزی بسیار عالی خواهد بود. به خصوص اگر شما در انتخاب ماکروفر به سراغ مدل های به روز با قابلیت ها و برنامه های بسیار زیاد بروید، در نتیجه می توانید بسیاری از امور آشپزی را با کمک ماکروفر انجام دهید. آنچه باعث شده است ماکروفر بوتان نیز بتواند در بین رقیب های خارجی خود، خودی نشان دهد، ویژگی هایی است که بوتان برای این ماکروفر در نظر گرفته است. مهمترین ویژگی های ماکروفر بوتان عبارتند از:

–         از آنجایی که برای این ماکروفر قابلیت ها و برنامه های زیادی در نظر گرفته شده است، بنابراین قدرت آشپزی شما را بسیار بالاتر می برد.

–         برای استفاده از ماکروفر بوتان اصلاً نگرانی نداشته باشید. به دلیل اینکه را می توانید ویدیو آموزشی تهیه شده توسط این برند را مشاهده کرده و به طور کامل یاد بگیرید که چگونه می توانید از این وسیله استفاده کنید.

–         اگر مواد غذایی خود را در داخل ماکروفر بوتان قرار دهید، خاصیت ضد عفونی کنندگی نیز خواهد داشت.

–        شما براساس سلیقه خود می توانید ماکروفر بوتان با طراحی و رنگ بسیار متنوع را خریداری نمایید که از تکنولوژی های پیشرفته و استانداردهای جهانی در ساخت آن ها استفاده شده است.

عیب یابی و تعمیر ماکروفر بوتان در گرمدره

گاهی اوقات عدم استفاده صحیح از وسیله، باعث بروز عید و مشکلات در آن می ‌شود. اما گاهی عیوب بنا به دلایلی همانند نوسانات شدید جریان برق برروز کرده و در نتیجه وسایل برقی شما به شدت آسیب می بینند. به طور کلی لازم است شما با مشکلات رایج ماکروفر بوتان آشنا باشید تا زمانی که با آن ها برخورد کردید، بدانید که باید به چه صورت عمل کنید:

–         جرقه زدن ماکروفر

اگر اتصالی در داخل برد الکتریکی و سیم کشی میکروفن اتفاق بیفتد، جرقه در داخل دستگاه زده می ‌شود. اما ابتدا مطمئن شوید ظرفی که در داخل ماکروفر گذاشته اید، سالم است و از جنس فلز نیست چون در این صورت نیز جرقه در داخل ماکروفر دیده می شود.

–         تشکیل دود در ماکروفر

زمانی که شما از ماکروفر استفاده می ‌کنید باید سینی داخل آن را به طور کامل تمیز نمایید تا مواد غذایی بر روی آن باقی نماند چون دفعه که دستگاه را روشن می کنید، افزایش دما باعث سوختن مواد غذایی روی سینی و تشکیل دود خواهد شد. اما اگر که مطمئن هستید سینی تمیز است، این دود می تواند نشانه سوختن موتور باشد و باید سریعا آن را خاموش کنید. توصیه می‌کنیم برای تعمیر ماکروفر بوتان در گرمدره با نمایندگی تعمیرات ماکروفر بوتان تماس بگیرید تا تعمیرات به صورت تخصصی انجام گیرد.

–         خاموش شدن ماکروفر در حین کار

اگر برق قسمتی که ماکروفر در آنجا قرار گرفته است قطع شود، دستگاه شما خاموش خواهد شد. حتی ممکن است جریان برق وصل باشد ولی عیب از پریز برق، دو شاخه ماکروفر و محافظی باشد که ماکروفر به آن وصل است. تمام این موارد را کنترل کنید. اگر مشکل برطرف شد، قطعاً در برد الکتریکی و قطعات داخلی ماکروفر، عیبی رخ داده است.

–         روشن نشدن ماکروفر

شاید برق خانه قطع شده باشد و یا اینکه پریز برق، دو شاخه ویا رابط، خراب شده است. اما اگر مطمئن هستید که این قبیل موارد اتفاق نیفتاده است، روشن نشدن دستگاه مربوط به عیبی است که در قطعات داخلی آن رخ داده و اکنون شما باید با نمایندگی تعمیرات ماکروفر بوتان تماس بگیرید تا همکاران حرفه ‌ای برای تعمیر ماکروفر بوتان در گرمدره به خانه شما مراجعه نمایند.

–         نچرخیدن سینی ماکروفر

ماکروفر ها به گونه ‌ای طراحی می‌ شوند که وقتی مواد غذایی بر روی سینی قرار می گیرد، سینی آرام چرخیده و در نتیجه همه قسمت های مواد غذایی گرم شود. اما اگر مواد غذایی بر روی سینی بریزد و در قسمت غلطک گردان رسوی کند، سینی نخواهد چرخید. اما این احتمال وجود دارد که موتور گردان خراب شده باشد. همچنین اگر وزن مواد غذایی که بر روی سینی قرار می دهید بسیار سنگین باشد، به دلیل فشاری که به موتور گردان وارد می شود، کارایی خود را از دست داده و نیاز به تعمیرات خواهد داشت.

–         شنیدن صدای زیاد از ماکروفر

باید ببینید این صدا از کدام قسمت شنیده می شود. اگر از پشت ماکروفر است، نشان دهنده خرابی فن بوده و باید تعمیر شود. اما اگر صدا از داخل ماکروفر بلند می شود، وزن ماده غذایی را کنترل کنید چون اگر غذا سنگین باشد، باعث فشار زیاد به سینی شده و صدای زیادی را خواهید شنید.

چه زمانی برای تعمیر ماکروفر بوتان در گرمدره با نمایندگی تعمیرات ماکروفر بوتان تماس بگیریم؟

با وجود نمایندگی های تعمیر ماکروفر بوتان در سراسر کشور، شما برای تعمیر ماکروفر بوتان در گرمدره اصلاً مشکلی نخواهید داشت. کافی است نزدیک ترین نمایندگی به منزل خود را پیدا کنید. این قبیل نمایندگی ها به صورت ۲۴ ساعته و در هر روز هفته در خدمت شما هستند. همچنین خدمات مشاوره آنلاین برای شما در نظر گرفته شده است. در صورتی که متخصصین ما مطمئن شوند راهی جز تعمیر نخواهد بود تکنسین ها به منزل شما می ‌آیند تا تعمیر ماکروفر بوتان در گرمدره در حضور خود شما و بدون نیاز به مراجعه به نمایندگی انجام شود.

هزینه تعمیر ماکروفر بوتان در گرمدره

جالب است بدانید اغلب شما مشتریانی که با نمایندگی تعمیر ماکروفر بوتان تماس می گیرند، همان ابتدا در مورد هزینه تعمیر ماکروفر بوتان در گرمدره سوال می پرسند. نمی توان به صورت دقیق در مورد مبلغ نهایی کار صحبت کرد چون چند عامل برر روی قیمت تعمیر ماکروفر بوتان در گرمدره تاثیر می گذارند که عبارتند از:

–         مدل ماکروفر

–        نوع و شدت عیب بروز کرده در دستگاه

–        سلامت قطعات داخلی، نیاز و عدم نیاز به تعویض قطعات

–        دستمزد متخصص

–        وضعیت اعتبار ضمانت نامه

توجه داشته باشید که اگر شما تعمیر ماکروفر بوتان در گرمدره را به نمایندگی تعمیرات بوتان بسپارید متخصصین، گارانتی تعمیرات را نیز ارائه خواهند کرد.

 

نکاتی در مورد ماکروفر بوتان

درست است که خرید ماکروفر از یک برند عالی تضمین کننده کیفیت و کارایی آن خواهد بود اما اگر به درستی از دستگاه استفاده نکنید، حتی بهترین برند نیز خراب می شود. بنابراین چند نکته مهم را در استفاده از ماکروفر بوتان در نظر بگیرید:

–         ماکروفر را به کمک رابط برق به پریز متصل کنید.

–         همچنین بعد از هر بار استفاده کردن از ماکروفر اجازه دهید درب دستگاه باز باشد تا گرما خارج شده و به روکش سیم های داخلی آسیب وارد نشود.

–         همچنین بعد از هر بار استفاده کردن از ماکروفر حتماً قسمت داخلی آن به خصوص سینی تمیز کنید.

–        از ظرف مناسب غیر فلزی و سالم برای ماکروفر استفاده نمایید.

–        به هیچ عنوان نباید وسایل تزیینی حتی کوچک را بر روی ماکروفر قرار دهید.

–        جایی که قرار است ماکروفر را نصب کنید باید به دور از وسایل گرمایشی و به دور از نور مستقیم خورشید باشد.

–         حتما فاصله کافی با دیوارها داشته باشد تا هوا به خوبی در اطراف دستگاه جریان پیدا کرده و موتور سریع خنک شود.

–        توصیه اکید داریم از یک پریز برای روشن کردن همزمان چند وسیله برقی به خصوص وسایلی همانند ماکروفر استفاده نکنید.

 1669