1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماکروفر بوتان در اندیشه

52 بازدید
تعمیر ماکروفر بوتان در اندیشه

با برند بوتان آشنا شوید

قطعا آنچه باعث می‌ شود ما بتوانیم به یک برند در زمینه طراحی و ساخت لوازم خانگی اعتماد کنیم، شهرت و سابقه فعالیت برند مربوطه است. برای مثال شرکت بوتان نزدیک به ۷۰ سال سابقه دارد. در واقع از سال ۱۳۳۲ در تهران فعالیت خود را آغاز کرده است. در ابتدا فعالیت های این برند به تولید و طراحی انواع لوازم گرمایشی شامل آبگرمکن، رادیاتور، بخاری و از این قبیل موارد ختم می ‌شد ولی اگر در سال ‌های اخیر به فروشگاه های لوازم برقی خانگی مراجعه کرده باشید، قطعاً مدل هایی از ماکروفر بوتان را مشاهده خواهید کرد. شاید هنوز هم افرادی باشند که به سراغ برندهای خارجی بروند ولی اگر را با ماکروفر بوتان آشنا شوید، متوجه خواهید شد که کیفیت آن به حدی بالا است که می‌ تواند با انواع برندهای خارجی رقابت کند.

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

با ما تماس بگیرید

شعبه ١
عظيميه ، گوهر دشت ، جهان شهر ، حصارك
چهارصد دستگاه
باغستان
شاهين ويلا ، شهرك اوج ، دهقان ويلا ،مهر ويلا ،حصارك
حسن آباد

شماره شعبه ١

32547007

34424735

34216956

شعبه ٢
مهرشهر ، گلشهر ، آق تپه ، كيانمهر

شماره شعبه شماره ٢

33300773

34216956

شعبه ٣
حصار ، خلج آباد ، كلاك ، جهان نما ، ورد آورد ، گرمدره ، پيكان شهر ، منظريه ، شهرك بنفشه ، شهرك وحدت
ملارد ، محمد شهر ، فرديس ، سرحد آباد ، ساساني ، مصباح، كرج نو ، كارخانه قند ، ميان جاده ، مشكين دشت ، ده كرج ، ذوب آهن

شماره شعبه ٣
32241103

32241073

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

مهمترین ویژگی های ماکروفر بوتان

اگر بخواهیم چند مورد از مهمترین ویژگی های ماکروفر بوتان که باعث محبوبیت آن شده است را بیان کنیم، لازم است چند مورد را متذکر شویم:

–         برای ماکروفر بوتان برنامه ها و قابلیت های بسیار زیادی در نظر گرفته شده است. بنابراین شما می ‌توانید برای پخت و پز، در کنار اجاق گاز از یک وسیله کاملاً حرفه ‌ای استفاده کنید.

–         ماکروفر بوتان خاصیت ضد عفونی کنندگی دارد و در نتیجه مواد غذایی که در حال پخته یا گرم شدن هستند، عاری از هر گونه میکروب خواهند بود.

–         از آنجایی که سی دی آموزشی بر روی ماکروفر بوتان ارائه می گردد، بنابراین شما برای نصب و راه اندازی این وسیله به هیچ عنوان مشکلی نخواهید داشت زیرا به راحتی می توانید این وسیله را راه اندازی کرده و از آن استفاده کنید.

–        همچنین در این ویدیو عیوب رایج در ماکروفر بوتان که در اثر سهل انگاری افراد رخ می دهد، ذکر شده است.

–        لازم به ذکر است که ماکروفر بوتان از نظر برنامه های آشپزی، قابلیت ها، استانداردها و همچنین ایمنی، در سطح بسیار بالایی قرار دارد.

عیب یابی و تعمیر ماکروفر بوتان در اندیشه

اگر بدانید عمده مشکلاتی که در ماکروفر بوتان اتفاق می افتد به دلیل عدم استفاده صحیح از دستگاه بوده و یا اینکه خطای بسیار ساده بروز کرده است، در این صورت اصلا نگران نخواهید شد. برای مثال مهمترین عیوب رایج در ماکروفر بوتان عبارتند از:

–         دستگاه روشن نمی شود.

در این مورد نباید سریعاً به این موضوع فکر کنید که موتور دستگاه سوخته است بلکه باید ابتدا برق خانه را کنترل نمایید. ممکن است فیوز برق پریده باشد. همچنین مطمئن شوید که دو شاخه برق، محافظ و همچنین پریز برق سالم هستند. اگر همچنان مشکل برطرف نشد، باید سلامت قطعات داخلی را چک کنید. در این زمان باید با نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوتان تماس بگیرید.

–         لرزش در سینی ماکروفر مشاهده می شود.

آیا می دانید اگر مقدار غذا بر روی سینی از ظرفیت دستگاه بیشتر باشد، باعث لرزش در آن خواهد شد. همچنین ممکن است موتور گردان و غلطک زیر سینی لق شده باشد. این اتفاق ممکن است زمانی رخ دهد که شما به صورت پی ‌در پی حجم غذای زیادی را بر روی سینی قرار داده و سینی فشار زیادی را متحمل شده باشد.

–        صدای زیادی از ماکروفر شنیده می ‌شود.

شما در اولین قدم باید حجم ماده غذایی بر روی سینی را کنترل کنید. اگر وزن غذا زیاد باشد سینی صدای زیاد ایجاد خواهد کرد. اما گاهی اوقات صدا از پشت مایکروفر شنیده می ‌شود و این نشان می ‌دهد که فن ماکروفر خراب شده است.

–         دستگاه به صورت ناگهانی خاموش می شود.

در چنین زمان‌ هایی باز هم نباید سریع نگران شوید چون ممکن است برق خانه قطع شده و یا اینکه پریز، دو شاخه و محافظ برق خراب باشد. اگر هیچ کدام از این موارد صحت نداشت، باید با نمایندگی تعمیرات ماکروفر بوتان تماس بگیرید تا عیب یابی به صورت کاملا حرفه‌ای جهت تعمیر ماکروفر بوتان در اندیشه برای شما عزیزان انجام گیرد.

–        دود در ماکروفر ایجاد می ‌شود.

این اتفاق معمولاً زمانی رخ می ‌دهد که مواد غذایی بر روی سینی ریخته باشد. بنابراین سریعاً درب دستگاه را باز کرده و سینی را کنترل کنید. اما اگر سینی تمیز بود باید برق ماکروفر را قطع کنید چون این دود نشان می ‌دهد اتصالی در قطعات داخلی رخ داده است.

چه زمانی برای تعمیر ماکروفر بوتان در اندیشه با نمایندگی تعمیرات ماکروفر بوتان تماس بگیریم؟

خوشبختانه برند بوتان در راستای حمایت بهتر از مشتریان خود، نمایندگی برند بوتان را در اقصی نقاط کشور راه ‌اندازی کرده است. برای مثال اگر شما به تعمیر ماکروفر بوتان در اندیشه نیاز داشته باشید، بدون این که نیازی به مراجعه حضوری به مرکز باشد، می توانید از متخصصین ما بخواهید که به منزل شما مراجعه کنند. شما کافی است با نمایندگی تماس گرفته و مشکل رخ داده در دستگاه را گزارش کنید. در صورتی که راهی جز تعمیر ماکروفر بوتان در اندیشه وجود نداشته باشد، تکنسین ها با تجهیزات لازم به منزل شما مراجعه خواهند کرد. در این صورت شما از نزدیک شاهد نحوه عملکرد آن ها خواهید بود.

هزینه تعمیر ماکروفر بوتان در اندیشه

مهمترین عوامل موثر بر قیمت تعمیر مایکروفر بوتان در اندیشه عبارتند از:

–         مدل مایکروفر

–        نوع خرابی رخ داده در دستگاه و در نتیجه میزان نیاز به تعمیرات

–         سلامت قطعات داخلی دستگاه و در نتیجه نیاز به تعویض یا تعمیر برخی از قطعات

–        دستمزد مربوط به تکنسین ها

–         وضعیت اعتبار گارانتی ماکروفر

همچنین لازم به ذکر است که نمایندگی تعمیرات ماکروفر بوتان متعهد است بعد از پایان تعمیر ماکروفر بوتان در اندیشه، ضمانت نامه تعمیرات را برای شما عزیزان ارائه نماید.

نکاتی در مورد از ماکروفر بوتان

به همه عزیزان که از ماکروفر بوتان استفاده می‌ کنند اکیدا توصیه داریم قبل از شروع به استفاده از دستگاه، حتما این موارد را در ذهن خود داشته باشند:

–         لازم است ابتدا دفترچه راهنما را مطالعه کرده و ویدیوی آموزشی را به طور کامل مشاهده نمایید.

–         یک جای مخصوص برای مایکروفر در نظر بگیرید به گونه ای که از وسایل گرمایشی و نور مستقیم خورشید دور بوده و تهویه به طور کامل برای قسمت پشتی ماکروفر برقرار باشد.

–         هر زمان از مایکروفر استفاده می کنید، درب آن را کمی باز بگذارید تا حرارت خارج شود و سپس به قسمت داخلی را به طور کامل تمیز کنید.

–         ظرف مخصوص برای ماکروفر در نظر بگیرید. ظرف نباید فلزی و لب پریده باشد.

–         بهتر است ماکروفر را به صورت مستقیم به جریان برق وصل نکنید تا نوسان جریان برق باعث آسیب به دستگاه نشود.

 1669