1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماکروفر بوتان در وردآورد

48 بازدید
تعمیر ماکروفر بوتان در وردآورد

با برند بوتان آشنا شوید

قطعاً همه ما در زمان خرید وسایل برقی خانگی، به نام برند و شهرت آن توجه می کنیم و سپس سراغ مدل های ساخته شده توسط برند مربوط می رویم. کمتر کسی را می توان یافت که نام برند بوتان را نشنیده باشد. این برند که در سال ۱۳۳۲ در تهران فعالیت خود را آغاز کرده است، عمدتاً با نام یک برند در زمینه وسایل گرمایشی خانه شناخته می ‌شود. اما در چند سال اخیر انواع مدل های ماکروفر بوتان بوتان را نیز در فروشگاه های لوازم خانگی مشاهده می کنیم که اعتبار زیادی در دنیا به دست آورده است. این برند سعی می ‌کند از تکنولوژی و استانداردهای روز در ساخت و طراحی ماکروفرها نیز استفاده کند تا از این طریق بیشتر از قبل به رضایت و اعتماد مردم بیافزاید.

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره های نمایندگی تعمیر ماکروفر بوتان در وردآورد

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

مهمترین ویژگی های ماکروفر بوتان

فرض کنیم که شما به عنوان یک خانم شاغل می خواهید یک ماکروفر برای خانه خود بخریم یا در حال تهیه جهیزیه هستید و تصمیم گرفته اید یک ماکروفر نیز خریداری نمایید. قطعاً باید ویژگی های ماکروفرها را با یکدیگر مقایسه کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. به جای اینکه به دنبال دستگاه ارزان باشید، کیفیت را ملاک اولیه خود قرار دهید. مهمترین ویژگی های ماکروفر بوتان عبارتند از:

–         در طراحی این ماکروفر از برنامه ها و تکنولوژی های پیشرفته استفاده می شود. بنابراین هم سرعت پخت و پز  افزایش پیدا خواهد کرد و هم این که وجود این تکنولوژی ها در این دستگاه باعث می شود امنیت کار نیز افزایش یافته و شما می توانید از این وسیله برای پختن انواع غذاها نیز استفاده نمایید.

–         همچنین ماکروفر بوتان از قابلیت ضد عفونی کنندگی مواد غذایی برخوردار است.

–         برند بوتان در طراحی و ساخت انواع ماکروفرها، ویدیوی آموزشی را برای شما مشتریان عزیز ارائه می کند چون معتقد است اگر مردم بدانند چگونه باید دستگاه را راه اندازی کرده و از آن استفاده کنند، احتمال خرابی به شدت پایین می آید.

–         همچنین لازم به ذکر است که این برند در راستای پاسخ به سلیقه مردم، انواع مدل های ماکروفر بوتان  از نظر رنگ و طراحی ظاهری وارد بازار کرده است.

عیب یابی و تعمیر ماکروفر بوتان در وردآورد

هر وسیله برقی ممکن است بنا به دلایلی دچار مشکلات و خرابی هایی شود حتی اگر شما بهترین برند وسیله برقی را داشته باشید اما در نصب و استفاده از آن به درستی عمل نکنید، قطعا مشکلاتی برای آن به وجود می آید. برای مثال ما در این قسمت از مقاله، مهمترین و رایج ترین عیوب ماکروفر بوتان را بیان خواهیم کرد. برخی از این عیوب به حدی پیشرفت می ‌کنند که راهی جز تعمیر ماکروفر بوتان در وردآورد نخواهد بود ولی برخی دیگر بسیار سطحی و خفیف هستند و خود شما با کمی راهنمایی می توانید آن ها را برطرف کنید:

–        ماکروفر صدای زیادی دارد.

این مشکلی به دلیل لق شدن غلطک گردان زیر سینی ماکروفر اتفاق می ‌افتد. اگر وزن مواد غذایی که در داخل ماکروفر قرار می دهید بسیار زیاد باشد، به مرور زمان غلطک و موتور گردان زیر سینی آسیب دیده و در نتیجه این موضوع باعث صدای زیاد در زمان کار کردن ماکروفر خواهد شد.

–         گرم کردن مواد غذایی به خوبی انجام نمی شود.

توجه داشته باشید علت اینکه اکیداً توصیه می‌ کنیم حتماً حجم مواد غذایی داخل ماکروفر را با ظرفیت دستگاه تطبیق دهید این است که فشار زیادی به ماکروفر وارد نشده و این حجم گرمای تولید شده توسط دستگاه بتواند ماده غذایی را گرم کند. اما گاهی اوقات ممکن است خرابی در المنت اتفاق افتاده باشد. بنابراین وقتی با نمایندگی تعمیرات ماکروفر بوتان تماس می گیرید، کارشناسان حتما از شما می خواهند که یک بار وزن ماده غذایی را تغییر دهید تا اگر این بار غذا گرم شدف مطمئن شوید المنت خرابی ندارد.

–        ماکروفر روشن نمی شود.

قطعا این مسئله برای همه افراد نگران کننده است که مبادا موتور ماکروفر سوخته باشد. در چنین مواردی شما ابتدا باید مطمئن شوید که برق خانه قطع نشده است. همچنین باید پریز، دو شاخه برق و محافظ برق را کنترل کنید.  احتمال دارد یک خرابی در این قسمت ها رخ داده باشد. اگر با نمایندگی تعمیرات ماکروفر بوتان تماس بگیرید، کارشناسان همین موارد را نیز برای شما توضیح خواهند داد. در صورت سلامت هر یک از موارد ذکر شده، باید تعمیر ماکروفر بوتان در وردآورد توسط یک تکنسین حرفه ای انجام گیرد.

–         ماکروفر ناگهان خاموش می شود.

این مسئله نیز همانند عدم روشن شدن دستگاه، می ‌تواند به دلیل قطعی جریان برق، خراب شدن پریز برق و دو شاخه و یا محافظ برق اتفاق افتاده باشد. در غیر این صورت خرابی در برد الکتریکی دستگاه رخ داده است.

–        دود در ماکروفر بوتان تشکیل می شود.

توجه داشته باشید گاهی اوقات این دود به علت سوختن غذا و گاهی اوقات نشان دهنده خرابی موتور و سوختن برد الکتریکی است. بنابراین سریعا دستگاه را از برق جدا کنید و وضعیت داخل ماکروفر را بررسی نمایید. اگر متوجه سوختن غذا شدید، غذا را از داخل دستگاه خارج کرده و صفحه آن را به طور کامل تمیز نمایید.

–         سینی ماکروفر نمی چرخد.

این اتفاق به دلیل خرابی غلطک گردان و موتور گردان ماکروفر اتفاق می ‌افتد. البته توجه داشته باشید اگر وزن غذا بر روی سینه بسیار زیاد باشد، نمی‌ تواند به خوبی بچرخد و همین موضوع باعث آسیب به غلطک و موتور گردان خواهد شد.

چه زمانی برای تعمیر ماکروفر بوتان در وردآورد با نمایندگی تعمیرات ماکروفر بوتان تماس بگیریم؟

اگر شما به تعمیر مایکروفر بوتان در وردآورد نیاز دارید به جای اینکه به هر تعمیرکاری اعتماد کنید، بهتر است با نمایندگی تعمیرات ماکروفر بوتان تماس بگیرید چون تکنسین های ما با سیستم طراحی انواع مدل های ماکروفر بوتان آشنایی دارند. بنابراین می ‌توانند به صورت کاملاً دقیق، عیب یابی را انجام داده و تعمیرات حرفه ای برای شما انجام خواهد گرفت. همچنین تعمیرکاران ما در اولین فرصت و براساس زمان تعیین شده توسط شما، به منزل شما مراجعه می ‌کنند تا تعمیرات به صورت حضوری و بدون نیاز به نمایندگی انجام گیرد. نمایندگی ما به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته در خدمت شما عزیزان خواهد بود.

هزینه تعمیر ماکروفر بوتان در وردآورد

در مورد قیمت تعمیر ماکروفر بوتان در وردآورد لازم است بدانید همه افراد یک هزینه ثابت را پرداخت نمی ‌کنند چون براساس شدت و نوع عیب رخ داده در دستگاه، هزینه ها تفاوت دارد. نمایندگی تعمیرات ماکروفر بوتان در راستای جلب اعتماد و رضایت شما عزیزان، تعرفه ای را در نظر گرفته است. تکنسین ها این تعرفه را برای شما ارائه می کنند. لازم به ذکر است که اگر گارانتی ماکروفر منقضی نشده باشد، می توانید به تعمیرکار تحویل دهید تا تخفیف ویژه برای شما اعمال گردد. همچنین همکاران ما موظف هستند ضمانت نامه تعمیرات را به شما ارائه کنند تا اگر همین عیب در مدت زمان اعتبار گارانتی رخ داد، بدون نیاز به پرداخت هزینه از شما حمایت شود.

نکاتی در مورد ماکروفر بوتان

از آنجایی که نحوه استفاده از وسیله برقی بر روی کارایی و طول عمر دستگاه تاثیر می ‌گذارد، بنابراین لازم می دانیم چند نکته در مورد استفاده از ماکروفر بوتان برای شما توضیح دهیم تا میزان خرابی رخ داده در دستگاه و در نتیجه نیاز به تعمیر ماکروفر بوتان در وردآورد به شدت کاهش پیدا کند:

–         اگر برق خانه شما استابلایزر ندارد، حتما ماکروفر را به محافظ برق وصل کنید.

–         به هیچ عنوان از یک پریز برای روشن کردن همزمان چند وسیله برقی استفاده نکنید.

–         وسایل تزیینی را بر روی ماکروفر قرار ندهید حتی اگر وزن آن کم باشد.

–         بعد از استفاده از دستگاه، درب آن را باز بگذارید  تا حرارت از دستگاه خارج شده و به موتور و قطعات داخلی آسیب وارد نشود.

–         همچنین داخل دستگاه را تمیز کنید چون کمترین ماده غذایی اگر داخل ماکروفر باقی بماند، زمانی که دوباره آن را روشن می کنید، دود در داخل دستگاه تشکیل خواهد شد.

–         لازم است ماکروفر را در محلی قرار دهید که جریان هوا قسمت پشتی دستگاه را نیز پوشش داده و از داغ شدن موتور ماکروفر جلوگیری کند.

 

 1669